Технологія вже застоована на перших 10-ти свердловинах, згодом технологію впровадили на 43 свердловинах, а до кінця 2021 року планують охопити ще 45. Ефект застосування – в середньому 20% зростання видобутку газу на кожній свердловині.
Новини - Сторінка 58
Дивізіон «Нафтогаз Розвідка та Видобування» для досягнення цілей сталого розвитку, проводить оцінку економічних, екологічних та соціальних факторів впливу на територіях господарської діяльності, повідомляється в мережі Facebook
За підсумками трьох місяців 2021р Україна у порівнянні з минулим роком скоротила видобуток природного газу на 5% або 265 млн куб м – з 5,1 млрд куб м у січні-березні 2020р до 4,86 млрд куб м у січні-березні 2021р.
ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» (УНБ) успішно ввела в експлуатацію розвідувальну свердловину №22 Сахалінського нафтогазоконденсатного родовища (НГКР) з дебітом 280 тис куб м/добу газу, та 30 тонн/добу конденсату.
Група Нафтогаз, з метою збільшення запасів, впроваджує трансформації у підході до геології та розробки родовищ, а саме до управління ними. Застосовується концепція «Лідери родовищ» чи Field Leader, що допоможе вийти на новий рівень розробки родовищ.
Україна за підсумками березня 2021р скоротила видобуток природного газу у порівнянні з березнем 2020р на 4% - з 1,74 млрд куб м до 1,67 млрд куб м цього року.
Зростання видобутку компанія досягла завдяки введенню в експлуатацію нових високодебітних свердловин на Мачухському родовищі у другій половині 2020р, проведенню заходів з інтенсифікації свердловин діючого фонду і впровадженню інноваційних технологій по всьому виробничому ланцюжку.
Британська JKX Oil & Gas, яка володіє СП «Полтавська газонафтова компанія» зменшила видобуток вуглеводнів на 5% в порівнянні з показником 2019р. Про це повідомляється в звіті компанії на Лондонській фондовій біржі за 2020 р.