Україна протягом найближчих семи років може збільшити видобуток газу до 30 млрд куб. м на рік, за умови, що в країні буде створено прозорий газовий ринок, а ціна для промпідприємств і населення стане однаковою. Таку думку висловив заступник голови правління ПАТ "Укргазвидобування" Вадим Шленчак в інтерв'ю журналістам телеканалу БТБ.
Архив новостей - Сторінка 15
У січні-серпня 2014 Запорізький ЗРК знизив видобуток аглоруди на 1%, Криворізький ЗРК скоротив видобуток руди на 3,2%, "Євраз-Суха Балка" - на 0,4%. Запорізький залізорудний комбінат (ЗЗРК, Дніпрорудне Запорізької обл.) В січні-Серпень 2014 року скоротив випуск аглоруди, за попередніми даними, на 1% порівняно з аналогічним періодом 2013 року - до 3,017 млн тонн. Як повідомив представник підприємства, в серпні ЗЗРК справив 377 тис. тонн руди.
Виконавчий директор однієї з найбільших золотодобувних компаній чекає піку виробництва дорогоцінного металу в 2014-2015 рр. На думку пана Чака Жанні (Chuck Jeannes), президента і виконавчого директора канадської Goldcorp Inc. - Золотодобувної компанії з найвищою ринковою капіталізацією в світі, в 2014 або в 2015 рр. обсяги вироблення жовтого металу досягнуть рекордних показників і надалі навряд чи зможуть перевищити даний рівень.
Канадська золотодобувна компанія Agnico Eagle Mines Ltd уклала угоду про покупку всіх акцій канадської геологорозвідувальної компанії Cayden Resources Inc за 205 млн канадських доларів (188 млн доларів США), говориться в повідомленні Agnico. Акції будуть викуповуватися по 3,79 кан.дол. кожна, що представляє премію в 42,5% до середньозваженої ціни акцій за місяць. Акціонери Cayden мають можливість отримати 0,09 акції Agnico, а також 0,01 кан.дол. за кожну акцію.
До 2020 року Азербайджан почне розробку родовищ сланцевого газу. Про це деякий час назад заявило керівництво SOCAR. В Азербайджані є кілька перспективних територій, де можна почати геолого-розвідувальні роботи - це, головним чином, Гобустанський і Шемахінскій райони. В даний час вже ведуться переговори між SOCAR і відомими іноземними компаніями про початок розвідки родовищ сланцевого газу, - пише Haqqin.az.
Shell почала видобуток нафти і газу на глибоководному родовищі Кардамом (Cardamom) в Мексиканській затоці. За прогнозами компанії, максимальний рівень видобутку досягатиме 50 тис.бар. нафтового еквівалента (н.е.). на добу. Про це повідомляє видання World Oil. Родовище Кардамом було окритія в 2010 р в 362 км на північний захід від Нового Орлеана (штат Луїзіана), де глибина затоки досягає 830 м. Видобуток ведеться з платформи Auger.
9 вересня 2014 року при Державній службі геології та надр України за участю представників громадських організацій та фахівців Держгеонадр України відбулось чергове засідання Громадської ради. На засіданні, згідно з порядком денним, було затверджено план роботи Громадської ради при Держгеонадрах України на ІІ півріччя 2014 року. Члени Громадської ради також заслухали звіти представників Держгеонадр України про стан кадрової роботи органу, міжнародну діяльність, здійснення державного геологічного контролю, про стан надходження коштів до Державного бюджету України за надання та продовження строку дії спеціальних дозволів на користування надрами.
Royal Dutch Shell оголосила, що досягла угод про продаж чотирьох наземних родовищ в Нігерії. У 2013 р Shell виставила на продаж свою 30% частку в нафтових блоках в дельті Нігеру - ліцензійних ділянках 18, 24, 25, 29, а також магістральному трубопроводі Nembe Creek Trunk Line. Про це повідомляє Reuters.
Нафтогазова компанія Kuwait Energy, що займалася розробкою нафтогазових родовищ у Полтавській та Сумській областях спільно з держкомпанією «Укргазвидобування», в квітня 2014 року продала свої активи в Україні за 5 млн дол., говориться в звіті компанії.
Національна акціонерна компанія "Надра України" має намір провести конкурс із залучення інвесторів для розробки 12 нафтогазових і чотирьох ільменітових родовищ. Про це йдеться в повідомленні компанії.