До участі в аукціоні допускаються особи за рішенням аукціонного комітету, які відповідно до Порядку проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.05.2011 № 594, подали заявку та виконали всі умови щодо участі в аукціоні. Подання претендентом заявки на участь в аукціоні свідчить про його згоду з умовами проведення аукціону. Особливі умови користування надрами встановлюються відповідно до чинного законодавства.
Архив новостей - Сторінка 12
23 жовтня в Києві пройшла конференція, присвячена перспективам застосування в Україні міжнародного стандарту Ініціативи прозорості видобувних галузей, до якої Україна приєдналася в якості країни-кандидата в жовтні минулого року і правила якої зобов'язалася впроваджувати вже в 2015. За словами представників видобувних компаній такий стандарт важливий для Україна, так як зробить правила роботи в галузі прозорішими і зрозумілішими для інвестора.
Сприятлива політична ситуація та потужний суспільний запит на антикорупційні заходи можуть бути використані для пришвидшення руху України до виконання стандарту Ініціативи прозорості видобувних галузей (ЕІТІ). Про це йшлося в ході конференції "Стан і перспективи імплементації ЕІТІ в Україні", організованій Київським міжнародним енергетичним клубом "Q-Club" за підтримки Інституту управління природними ресурсами (Natural Resource Governance Institute), Міжнародного секретаріату ЕІТІ та Міжнародного фонду "Відродження".
У січні-вересні 2014 року в нафтогазовий сектор Азербайджану було інвестовано близько 4,41 ммлрд манатів, що на 28,2% більше показника аналогічного періоду минулого року. Про це йдеться в звіті Державного комітету зі статистики країни за підсумками дев'яти місяців 2014 року, передає Trend.
Мексиканська Fresnillo Plc, найбільший в світі виробник первинного срібла, в січні-вересня 2014 року збільшити загальне виробництво на 1,3% до 32414000 унцій (+1008,2 т) дорогоцінного металу в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, говориться в повідомленні компанії. Виробництво золота впало на 14,1% до 300,662 тис. Унцій (9,4 т) через призупинення видобутку на родовищі Соледад-Діполос (Soledad-Dipolos) і тимчасових перебоїв в роботі на руднику Еррадура (Herradura).
Фахівці УкрДГРІ відновили роботи з моніторингу та наукового супроводження надрокористування у Шахтарському і Добропільському районах Донецької області та місті Сєвєродонецьк Луганської області – територіях, звільнених в результаті проведення антитерористичної операції (АТО), повідомив Вчений секретар УкрДГРІ Наталія Люта.
Україна збільшить видобуток газу на 50% до 30 млрд куб. м газу в рік. Про це в ході круглого столу в Києві заявив керівний директор міжнародної консалтингової компанії в енергетичній сфері IHS Energy Метью Сейгерс, передає кореспондент РБК-Україна. "Ресурсна база може забезпечити, що Україна зможе видобувати 30 млрд кубометрів газу, а 30 млрд - це значна частина споживання в Україні", - заявив Сейгерс.
У актовій залі Державної служби геології та надр України (м. Київ, вул. Ежена Потьє, 16, 4 поверх) 3 жовтня 2014 року о 15:00 годині відбудеться обговорення проектів постанов Кабінету Міністрів України «Про проведення експерименту із запровадження порядку проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів» та «Про внесення змін до Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами».
ПАТ «Укргазвидобування» успішно завершило випробування розвідувальної свердловини №27 Камишнянского родовища в Полтавській області глибиною 6200 м, в результаті чого на глибині 5 995-6 200 м була розкрита газова поклад, найглибша на сьогодні в Україні. Про це йдеться в повідомленні компанії. Під час випробування було отримано промисловий приплив газу дебітом 200 тис. м3 / добу. До кінця року планується видобути близько 15 млн м3 природного газу, а річні обсяги видобутку з цієї свердловини перевищать 50 млн м3.