БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаАрхив новостей

Архив новостей

05 жовтня 2016
Концепція розвитку газовидобувної галузі України до 2020 року має бути прийнята найближчим часом, - Володимир Кістіон


Концепція розвитку газовидобувної галузі України на період до 2020 року має бути прийнята найближчим часом. На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон в рамках зустрічі з представниками компаній – членів Американської торговельної палати в Україні. Він розповів, що влітку цього року проводилася низка нарад з представниками органів виконавчої влади, народними депутатами, експертами, менеджментом газовидобувних компаній тощо. Результатом цієї роботи став проект Концепції розвитку газовидобувної галузі України на період до 2020 року.

16 лютого 2015
JKX Oil & Gas подала позов до України на 180 млн, дол.


Британська компанія JKX Oil & Gas plc, блокуючий пакет в якій належить структурам Ігоря Коломойського і його партнера Геннадія Боголюбова, звернулася в Міжнародний арбітражний суд з позовом проти України. Про це йдеться в повідомленні компанії на сайті лондонської біржі.

13 лютого 2015
Аргентина виділить 6 млрд доларів в розвиток видобутку та експорту нафти


Влада Аргентини прийняли рішення про виділення субсидій на виробництво та експорт нафти в розмірі 6 млрд доларів. Фінансування буде вироблятися в рамках програми стимулювання, яка покликана запобігти падіння видобутку в умовах різкого зниження світових цін на нафту. Таку інформацію повідомляє агентство Argus.

13 лютого 2015
Нардепи пропонують знизити з 55% до 35% ренту при видобутку газу з глибин до 5 км


Група народних депутатів пропонує парламенту знизити з 55% до 35% ренту, що стягується при видобутку газу з глибин до 5 км. Відповідна ініціатива викладена в законопроекті №2120, зареєстрованому в парламенті 12 лютого. Авторами документу є Олександр Домбровський, Тарас Батенко, Андрій Лопушанський, Ольга Белькова (усі - БПП), Вікторія Войціцький, Лев Підлесецкій (обидва - «Самопоміч») і Наталія Кацер-Бучковська («Народний фронт»).

12 лютого 2015
Shell: Ринок нафти продовжить залишатися нестабільним в 2015 р, а ціни на вуглеводневу сировину - низькими


Ринок нафти продовжить залишатися нестабільним протягом усього 2015 року, а ціни на вуглеводневу сировину - низькими, пише британська газета The Daily Telegraph з посиланням на виконавчого директора компанії Royal Dutch Shell Бена ван Бердена. Видання цитує текст промови глави найбільшої європейської нафтової компанії, з якою він має виступити в четвер на що проходить в Лондоні Міжнародному тижні нафти (IP Week).

12 лютого 2015
«Голден Деррік» подала касаційну скаргу у Вищий госпсуд у відповідь на позбавлення її 19 спецдозволів на видобуток нафти і газу

ТОВ «Голден Деррік» подало касаційну скаргу до Вищого господарського суду України у відповідному позбавлення її 19 спеціальних дозволів на видобуток нафти і газу. Про це йдеться в повідомленні прес-служби НАК «Надра України». Розгляд справи призначено на 17 лютого 2015 », - йдеться в повідомленні. Відзначимо, «Голден Деррік» пов'язують з особами колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького, Юрія Іванющенка та Миколи Присяжнюка. У НАК відзначили, що двоє суддів з колегії, яка буде слухати касаційну скаргу «Голден Дерріка», причетні до передачі резиденції «Межигір'я» приватним структурам.
12 лютого 2015
Total заплатить $ 2,2 млрд для одержання угоди на співпрацю з ADNOC з видобутку в Абу-Дабі


Французький концерн Total заплатить $ 2,2 млрд для одержання угоди на співпрацю в якості основного партнера Abu Dhabi National Oil Company (ADNOC) з видобутку нафти на наземних родовищах Абу-Дабі, повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела, знайомі із ситуацією. Державна нафтова компанія ADNOC шукає партнерів для участі в 40% проекту з видобутку нафти на наземних родовищах Абу-Дабі.

11 лютого 2015
Yukon Zinc Corp. тимчасово зупинила свій рудник Вулверін в Канаді


Поліметалічний рудник Вулверін (Wolverine), що належить приватній канадської компанії Yukon Zinc Corp. (підконтрольної Jinduicheng Canada Resources Corporation Ltd. з китайським капіталом), тимчасово призупинив свою діяльність у зв'язку з низькими цінами на вироблені метали. Прес-секретар компанії Алекс Ву повідомив репортерам Whitehorse Daily Star, що низькі ціни на срібло були рушійним фактором. Точне число працівників, що постраждали від закриття підприємства, не було оприлюднено компанією.

11 лютого 2015
Endiama бажає співпрацювати з інвесторами


Ангольська державна алмазодобувна компанія Endiama має намір встановити дружні відносини з провідними корпораціями у сфері розвідки та розробки родовищ і ограновування алмазів. В інвестиційному довіднику компанії, отриманому Rough & Polished на що проходить зараз в Кейптауні гірської інвестиційної конференції, йдеться про те, що в даний момент знання про мінеральні запасах Анголи знаходяться в зародковому стані, і тільки близько 40% території країни було досліджено з метою визначення цих запасів.

11 лютого 2015
"Нафтогаз" суттєво збільшив видобуток нафти в Єгипті


Сумарний видобуток нафти в 2014 році, на території Alam Еl Shawish East у Західній пустелі Арабської Республіки Єгипет, збільшилася майже на 200 тисяч барелів і склала 1,932 млн. барелів. Про це йдеться в повідомленні НАК "Нафтогаз України", пише Економічна правда.