Відкритий лист газовидобувних компаній України до Президента, Прем'єр-міністра, голів комітетів ВР з щодо т необхідності скасування ставки рентної плати за використання надр для видобутку газу природного на рівні 55% (з покладів на глибині до 5000 метрів) і 28% (з покладів на глибині понад 5000 метрів).
Архив новостей - Сторінка 6
Національна акціонерна компанія "Надра України" залучила групу юридичних осіб - товариства з обмеженою відповідальністю "До енд М груп" (Київ) і "Спецмехсервіс" (Полтавська область) до розробки Перевозівського газового родовища (Полтавська область). Про це сказано в повідомленні "Надра України".
Публічне акціонерне товариство "Укргазвидобування" заявляє, що за 11 місяців поточного року видобуток природного газу становить понад 13,830 млрд куб. м. Про це сказано в повідомленні компанії. "Незважаючи на складну ситуацію на сході України, за січень-листопад 2014 було добуто 13,830 млрд куб. м газу", - сказано в повідомленні.
У розпал військового та енергетичного протистояння з Росією особливе місце займають внутрішні джерела отримання енергоресурсів. Принаймні, повинні займати. На жаль, в реальності все далеко не так просто.
Кабінет міністрів України пропонує збільшити надходження до державного бюджету від ренти за користування надрами з 50% до 75%. Про це йдеться в урядовому законопроекті "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України" (щодо реформи міжбюджетних відносин)", текст якого є в розпорядженні РБК-Україна.
Компанії, що працюють у сфері видобутку корисних копалин, будуть переведені від договорів про спільну діяльність до Угод про розподіл продукції. Віце-прем’єр-міністр Валерій Вощевський дав доручення Мінприроди, Мінекономрозвитку, Міненерговугілля та Держгеонадрам щодо вивчення всіх аспектів реалізації цього питання.
Офіційний сайт Київського національного університету ім. Тараса Шевченка - ННІ Інститут геології повідомив, що 20 грудня о 10:00 в ауд.301 відбудеться Конференція трудового колективу ННІ "Інститут геології", на який будуть проведені вибори кандидатури на посаду директора Інституту геології.
Компанія Chevron вирішила в односторонньому порядку вийти з проекту по освоєнню Олеської площі. Про це повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в уряді. "Американська нафтогазова компанія Chevron, яка підписала з Україною в минулому році угоду про розподіл продукції з розробки вуглеводнів на Олеському майданчику, офіційно повідомила уряд про односторонній вихід з цього проекту", - повідомив співрозмовник агентства.