БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаАрхив новостей

Архив новостей - Сторінка 16

В Україні скоро відкриють "родовище" ядерного палива

26 серпня в зоні відчуження Чорнобильської АЕС почалося будівництво Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП), що надходить з українських атомних електростанцій. На перший погляд вузькогалузевої подія, воно могло б загубитися на фоні фронтових зведень і новин про курсові коливання. Але якщо копнути трохи глибше виявиться, що це один з небагатьох позитивних інформприводів для енергетичного сектора країни.

 

29 августа 2014
Кабмін скасував передачу в управління НБУ майна підприємства "Північгеологія"

Кабінет міністрів України скасував передачу майнового комплексу підприємства "Північгеологія" в м.Києві в управління Національному банку України. Про це йдеться в розпорядженні уряду № 779-р від 27 серпня 2014 р. 

Китай бачить хороші перспективи видобутку сланцевого газу

Найбільші нафтогазові компанії Китаю бачать хороші перспективи видобутку сланцевого газу завдяки зниженню витрат, але не пророкують бум видобутку найближчим часом. Про єтом повідомляє Reuters. 

В Житомирській областi у власність держави повернуто земля з родовищем лабрадориту

Прокуратура Володарсько-Волинського району Житомирської області повернула державі 5,78 га землі з родовищем лабрадориту, повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.  "За принципової позиції прокуратури державі в особі райдержадміністрації реально повернуто земельну ділянку площею 5,78 га вартістю майже 780 тис. Грн, на якому розташовано Ісаківське родовище лабрадориту". 

28 серпня 2014
В планах ряду світових енергетичних компаній - глибоководна видобуток

В планах ряду світових енергетичних компаній закладений масштабний перенос розробки сланцевих родовищ в райони, де можлива тільки глибоководна видобуток. До таких регіонів належать, в числі інших, прибережні зони США, Південної Америки і Африки. 

28 серпня 2014
Незаконним видобутком газу в Харківській області завдано збитків державі в понад 10,5 млн грн - прокуратура

В результаті незаконного видобутку газу в Харківській області завдано збитків державі понад 10,5 млн грн, повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області. Службові особи філії газопромислового управління" Шебелинкагазвидобування "ПАТ" Укргазвидобування "з жовтня 2011 року до теперішнього часу видобували природний газ за відсутності акту гірничого відводу. Всього незаконно видобуто і реалізовано 3 млн.куб.м газу.

26 серпня 2014
"Укргазвидобування" прогнозує скорочення в серпні видобутку газу на 8-10 млн куб. м до 1,27 млрд куб. м

Публічне акціонерне товариство "Укргазвидобування" прогнозує, що скоротить видобуток газу в Серпень 2014 року порівняно з липнем 2014 на 8-10 млн куб. м до 1,272 млрд куб. м через бойові дій на Донбасі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби підприємства.

15 серпня 2014
"ЛУКОЙЛ" може припинити роботу в Іраку, Венесуелі, Кот-д 'Івуарі, Гані, Єгипті та на Україні

"ЛУКОЙЛ" може припинити свою діяльність в Іраку, Венесуелі, Кот-д 'Івуарі, Гані, Єгипті та на Україні. Про це йдеться в щоквартальному звіті "ЛУКОЙЛа". Зокрема, наголошується, що "ЛУКОЙЛ" веде діяльність у ряді країн з високим рівнем політичних і економічних ризиків, реалізація яких може суттєво ускладнити роботу компанії в окремому регіоні і "навіть привести до її припинення". 

15 серпня 2014
Держгеонадра опублікувала список родовищ калійних та магнієвих солей України

12 серпня на офіційному сайті Державної служби геології та надр України опубліковано список родовищ калійних та магнієвих солей України. Найбільші поклади калійних та магнієвих солей на території України виявлені у Передкарпатському калієносному басейні. Вони належать до калуських верств стебницької і воротищенської світ неогену та залягають у вигляді пластоподібних і лінзоподібних тіл потужністю від 3 до 120 м. Вміст оксиду калію в них коливається від 9 до 21%. Значна частина цих запасів знаходиться на глибинах 600-700 м.

18 серпня 2014
ПАР у червні знизила видобуток золота на 1,2%

ПАР у червні 2014 знизила видобуток золота на 1,2% порівняно з аналогічним періодом минулого року, повідомляє національне агентство статистики країни. Видобуток металів платинової групи (МПГ) у звітний період впала на 37,2%, видобуток сирих алмазів зросла на 51,3%. Загальний видобуток корисних копалин (ПІ) знизилася на 5,7%.