Одна свердловина для видобутку газу з нетрадиційних джерел в Харківській області створить 106 нових робочих місць. Таку думку висловив Роман Ніцович, керівник програм аналітичного центру DIXI Group, в ході експертно-аналітичного круглого столу на тему «Соціально-економічні переваги проектів розвідки і видобутку нетрадиційних вуглеводнів, які реалізуються в світі», що проходить в НТЦ «Психея».
Новини - Сторінка 127
6 квітня, народний депутат України, перший заступник голови комітету з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський взяв участь у круглому столі «Від підзвітності до відповідальності», який відбувся в Дипломатичній Академії України. Захід, організований Київським міжнародним енергетичним Q- клубом і Центром глобалістики «Стратегія 21 століття» став продовженням обговорення результатів проекту «Незалежний моніторинг ресурсних і фінансових потоків від видобутку традиційних і нетрадиційних вуглеводнів в Україні в рамках угод про розподіл продукції».
Прийняття Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення прозорості видобувних галузей в Україні» дозволить не тільки удосконалити систему управління вітчизняними природними ресурсами, але і сприятиме поліпшенню інвестиційного клімату в державі. До такого висновку дійшли учасники круглого столу «Законодавчі ініціативи для посилення прозорості видобувних галузей», який відбувся 6 квітня в Києві.
Компанія Royal Dutch Shell переміщує Бурові установки в район Аляски, сподіваючісь на Відновлення буріння, Дозвіл на Пожалуйста нафтова компанія чекає від влади США. Про це сообщает Reuters. Shell сподівається відродіті свою програму буріння в Арктіці через два роки после того, як ее бурова установка Сіла на міліну на шельфі Аляски, что віклікало Бурхливий Обурення екологів. Альо галі до Отримання Дозволу від американського міністра внутрішніх справ датсько-британський нафтовий гігант переводити в район передбачуваності буріння установки Noble Discoverer и Polar Pioneer, так як літній сезон операцій в Арктіці краток.
7 квітня 2015 р. Науково-технічний центр «Псіхєя» проведе експертно-аналітичний круглий стіл (ЕАКС) на тему «Соціально-економічні переваги проектів розвідки та видобутку нетрадиційних вуглеводнів, які реалізуються в світі»
Роман Сторожев, Президент Асоціації «Надрокористувачі України», коментує успіхи у покращенні доступу до геологічної інформації та виклики, які стоять перед державою у цій сфері.
Кабінет міністрів США в даний час розглядає можливість надання видобувним компаніям права починати бурові роботи в Арктиці - в районах штату Аляска, а також на півночі Атлантичного океану. Як свідчить текст розробленої Департаментом внутрішніх справ резолюції, в 2017-2022 роках передбачається віддати в оренду ряду корпорацій, що займаються виробництвом вуглеводневих ресурсів, 10 ділянок в акваторії Мексиканської затоки, 3, розташованих на арктичному шельфі Аляски і 1 - на півночі Атлантики.
ПАТ «Укргазвидобування» прогнозує падіння власного видобутку на 3% цього року. Про це йдеться в повідомленні держкомпанії. Глава правління «Укргазвидобування» Сергій Костюк зазначив, що в 2015 видобуток орієнтовно зменшиться на 3% через зношеність обладнання та виснаження родовищ.
За звітний період чистий прибуток ПАТ «Укргазвидобування» збільшився з 8,93 в 2013 році - до 1,43 млрд грн в 2014. Обсяг інвестицій у спільну діяльність з УГД в 2014 році виріс на 93% і становить 1,3 млрд. При цьому, частка чистого прибутку ПАТ «Укргазвидобування» від спільної діяльності зросла на 108% і склала майже 744 млн. грн.