Кабінет міністрів України погодив проведення 12 конкурсів на укладання угод про розподіл продукції на Груневскій, Варвинськфй, Русанівській, Охтирській, Бузовській, Зіньківській, Іванівській, Ічнянській, Балаклійській, Софіївській, Берестянській площах. Таке рішення прийняли міністри за поданням Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.
Новини - Сторінка 93
Burisma Group, що об’єднує 7 видобувних компаній, наприкінці 2019р ввела в експлуатацію 3 свердловини: №3 Водянівського родовища, №42 Карайкозівського родовища та №715 Пролетарського родовища.
Україна – держава, багата на мінеральні ресурси. Вона є провідним виробником великої кількості важливої мінеральної сировини, необхідної для забезпечення природозберігаючих технологій, такої як галій, титан, нікель, манган та уран. Видобувна промисловість становить приблизно 10% ВВП України. Обсяг експорту корисних копалин і металів становить приблизно 39,6% загального експорту сировинних товарів.
Полтавська облрада отримала дані щодо продажу на аукціоні спецдозволів на користування газоносними ділянками. З цією інформацією, а також із проханням розглянути ці питання на найближчих сесіях звернулася Державна служба геології та надр України. Крім Полтавщини, з таким проханням звернулися до Харківської, Івано-Франківської, Дніпропетровської, Харківської та Луганської областей. Загальна площа обговорюваних ділянок — 2 402,3 кв. км.
Збільшення видобутку газу є проблемою не лише наявності інвестиційного капіталу, а й можливостей для його освоєння. За даними ЗМІ, найбільша компанія видобувач газу в Україні - “Укргазвидобування”, попри найвищий з 2009 року добовий дебіт газу, в 2018 році не зможе виконати навіть скоригований за “програмою 20/20” показник видобутку в 15,95 млрд кубометрів.
Компанія "Укргазвидобування" 7 жовтня перетнула позначку у 43 млн кубометрів добового видобутку блакитного палива, що є максимальним значенням за останні дев'ять років. Про це повідомляє прес-служба компанії.
Правління EITI оголосило, що Україна досягла значного прогресу у впровадженні ІПВГ. Таке рішення було озвучено сьогодні під час засідання Правління EITI, яке проходить у Берліні 28 та 29 червня. Нагадаємо, що впродовж 2017 року Україна проходила валідацію під час якої Міжнародний секретаріат EITI проводив оцінку результатів впровадження ІПВГ в Україні.
В Державній службі геології та надр України відбулось чергове засідання Науково-технічної ради (далі - НТР). У ході обговорення спеціалісти рекомендували Службі виставити на аукціон 9 ліцензійних нафтогазоносних ділянок. Під час заходу Голова НТР Олег Кирилюк повідомив про потенціал перспективних площ та місце їх знаходження.