БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA

Новини - Сторінка 96

28 серпня 2017
«Долинанафтогаз» випереджає графік реалізації проекту з інтенсифікації видобутку


ПАТ «Укрнафта» отримала додатково 17,2 тисяч тонн нафти на 22 свердловинах Долинського і Північно-Долинського родовищ, які з кінця минулого року компанія почала оснащувати новими установками електровідцентрових насосів (УЕВН) підвищеної продуктивності. Цього результату вдалось досягти за 9 місяців, при тому що планом передбачалось отримати додатково 16,5 тисяч тон нафти протягом 1 року. Добовий видобуток нафти на вказаних свердловинах збільшився на 80 тонн  – до 140 тонн за добу. Також з початку проекту отримано додатково 5,5 млн м³ природного газу. Інвестиції, що забезпечили стабілізацію та збільшення видобутку, дозволили компанії наростити податкові відрахування та забезпечити раціональну розробку запасів вуглеводнів відповідно до умов ліцензій.

31 липня 2017
Інвестиції в енергетику скорочуються - МЕА
 
Інвестиції в енергетичний сектор в усьому світі скорочуються другий рік поспіль, оскільки знижуються витрати на видобувні нафтогазові проекти, повідомляє Міжнародне енергетичне агентство (IEA). У своєму огляду Світових енергетичних інвестицій за 2017 рік МЕА стверджує, що світові інвестиції в 2016 році скоротились на 12 відсотків до 1,7 трильйонів доларів, що становить 2,2 відсотка від світового ВВП. Як пише Business Inquirer, виконавчий директор МEA Фатіх Бірол також зазначає, що інвестиції в енергоефективність зростають завдяки сильній державній політиці на ключових ринках.
 
26 червня 2017
Діяльність державних видобувних компаній ускладнюється через проблеми з накопиченою заборгованістю


Діяльність державних видобувних компаній ускладнюється через проблеми, що випливають з практики їх господарських спорів та накопиченої заборгованості. Рахунки ПАТ “Укргазвидобування” вже 20 днів залишаються заблокованими через спроби ТОВ "Арабський енергетичний альянс" відсудити 231,6 млн грн компенсації вартості вуглеводнів, не розподілених “Укргазвидобуванням” в рамках спільної діяльності. У зв’язку з можливими фінансовими труднощами, держкомпанія звернулася до Президента, Кабінету Міністрів і Верховної Ради з проханням зняти арешт з рахунків. 

16 травня 2017
Конкурс на посаду голови Держгеонадр перенесено


16 травня мав відбутися конкурс на зайняття вакантної посади голови Державної служби геології та надр України. Однак, конкурс перенесли на 23 травня, оскільки не було кворуму – 3 членів комісії не з’явились. Комісія з питань вищого корпусу державної служби прийняла рішення перенести конкурс на посаду голови Держгеонадр. Причина – відсутність кворуму. Не менше 8 з 10 членів комісії мають бути присутні для кворуму, однак сьогодні 3 осіб не з’явилося. Відтак конкурс перенесено на 23 травня.  

03 травня 2017
Стан ІПВГ на Луганщині: що відбувається в серці видобувного Донбасу?


Як відомо, перше кам’яне вугілля було знайдено Григорієм Капустіним на території сучасного м. Лисичанськ, що на Луганщині. Саме тут, у Лисичанську, була заснована перша вугільна шахта та перше видобуте вугілля відправлялось до Луганська на паровозний завод. Лисичанськ вважається колискою Донбасу, найпотужнішого видобувного регіону України, який об’єднує частини Луганської, Донецької та Дніпропетровської областей. Складна політична ситуація в цьому регіоні, бойові дії та наявність окупованих територій суттєво змінює та впливає на стан видобувної галузі та видобувні підприємства Донбасу. 

03 травня 2017
Про впровадження ІПВГ в Україні дізнавалися учасники відкритої лекції у Сєвєродонецьку


З чого почався, як проходить, і які вигоди має принести процес імплементації ІПВГ — Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні. Саме про це дізнавалися учасники тематичної лекції 26 квітня 2017 року, яка відбулася на базі Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля в Сєвєродонецьку. Лекція лише один із заходів, який розпочинає інформаційно-просвітницьку кампанію на Луганщині щодо презентації громадськості результатів другого національного звіту ІПВГ в Україні та сучасного стану впровадження даної ініціативи.

25 квітня 2017
Держкомісії по запасах України та Китаю будуть класифікувати корисні копалини для ООН

 

Українська та китайська сторони спільно працюватимуть над удосконаленням міжнародної класифікації запасів корисних копалин. Такої домовленості досягли у рамках підписання меморандуму про співпрацю між Державною службою геології та надр України, Державною комісією по запасах України та Центром оцінки запасів і ресурсів корисних копалин Міністерства земель і ресурсів Китайської народної республіки. 

«Укргазвидобування» за рік планує збільшити буріння на 60%


ПАТ «Укргазвидобування» планує у 2017 році – порівняно з 2016-м – на 60% збільшити обсяги буріння, до 320 000 м. Про це повідомила прес-служба компанії. Зокрема, 240 000 м. компанія планує отримати за рахунок власного бурового підрозділу «Укрбургаз», а решту – за допомого зовнішнього підрядника. «Укргазвидобування» за 2017-2018 роки має модернізувати 32 бурові установки «Укрбургазу». Це дозволить підвищити швидкість буріння до 400-500 м на місяць з нинішніх 300 метрів. Крім цього, компанія планує закупити до 2020 року близько 30 нових бурових станків.

21 квітня 2017
Посол США в Україні відвідала виробничі об’єкти ПАТ «Укргазвидобування»


19 квітня посол США в Україні Марі Йованович відвідала виробничі об’єкти у Полтавській області найбільшої в Україні газовидобувної компанії – ПАТ «Укргазвидобування». Візит посла складався з відвідин декількох об’єктів:  нової свердловини,  свердловини після КРС та свердловини, яка проходить процес інтенсифікації видобутку. Американський дипломат мала на меті ознайомитися з енергетичною інфраструктурою України та з прогресом реалізації Програми «20/20» зі збільшення власного видобутку природного газу до 20 млрд кубометрів у 2020 році.

19 квітня посол США в Україні Марі Йованович відвідала виробничі об’єкти у Полтавській області найбільшої в Україні газовидобувної компанії – ПАТ «Укргазвидобування». Візит посла складався з відвідин декількох об’єктів:  нової свердловини,  свердловини після КРС та свердловини, яка проходить процес інтенсифікації видобутку. Американський дипломат мала на меті ознайомитися з енергетичною інфраструктурою України та з прогресом реалізації Програми «20/20» зі збільшення власного видобутку природного газу до 20 млрд кубометрів у 2020 році.