БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA

Новини - Сторінка 98

21 квітня 2015
Україна в березні скоротила видобуток газу на 3,3%, - Держстат


Видобуток природного газу в Україні (без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м.Севастополя) у березні 2015 року порівняно з аналогічним місяцем 2014 скоротилася на 3,3% - до 1,6 млрд куб. м. Про це повідомляє Державна служба статистики (Держстат) у сьогоднішньому звіті по промисловому виробництву в Україні. У той же час у порівнянні з лютим 2015 видобуток газу зріс на 10,2%.

17 квітня 2015
Видобуток нафти в США зріс до максимуму з лютого 1973 року


Видобуток нафти в США в березні 2015 року зріс на 13% порівняно з тим же періодом 2014 року і становив 9,32 мільйона барелів на добу - максимум з лютого 1973 року. Про це йдеться в звіті Американського інституту нафти (API). Згідно з даними API, виробництво газоконденсату в США збільшилася минулого місяця на 9,1% - до рекордних 3 мільйонів барелів на добу.

17 квітня 2015
Скільки газовидобувні компанії платять до бюджету


Нефте- и газодобывающая промышленность - одна из самых чувствительных отраслей экономики, с которой всегда были связаны острые дискуссии. Одна из них разворачивается вокруг поднятия ставок рентных платежей. Американская торговая палата в Украине последовательно выступает за их снижение для газодобывающих компаний, что вызывает горячие споры. С основным аргументом в пользу повышения платежей спорить сложно: Украина не может отдавать свои недра за бесценок.

16 квітня 2015
Україна зменшила видобуток газу


Видобуток газу на материковій частині території України в січні-березні 2015 року зменшився на 0,4% (на 20,1 млн куб м) порівняно з аналогічним періодом 2014 року – до 4 млрд 859,1 млн куб м, у тому числі природного – на 0,04% (на 1,7 млн куб м), до 4699 млн куб м. Про це повідомило джерело в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості. 

16 квітня 2015
ОПЕК переглянула прогноз видобутку нафти за межами картелю


Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) знизила оцінку видобутку в країнах-конкурентах на 2015 рік, говориться в доповіді відомства в четвер, 16 квітня. Такий перегляд показників, зокрема, пояснюється більш повільним підвищенням виробництва на нетрадиційних родовищах США Канади, говориться в квітневій доповіді картелю. Видобуток нафти в країнах за межами ОПЕК в 2015 році зросте на 680 тисяч барелів на добу (б / д) в порівнянні з 2014 роком, а не на 850 тисяч б / с, як очікувалося раніше.

16 квітня 2015
Промисловці просять уряд "не добивати" залізорудну галузь


Керівники професійних об'єднань, гірничодобувних підприємств, асоціацій та профспілок просять уряд припинити експерименти з податковим законодавством і виконати обіцянку про створення робочої групи за участю промисловців та експертів при профільних міністерствах. Про це йдеться у відкритому листі учасників круглого столу "Плата за надра: Україна в контексті світової практики" на адресу Президента і прем'єр-міністра України, а також керівників профільних міністерств і відомств.

16 квітня 2015
Казахстан в 2015 р планує почати розвідку на великому нафтовому родовищі


У Казахстані в 2015 році планується буріння першої розвідувальної свердловини на крупній нафтоносної структурі «Сатпаев». Про це повідомили Trend в міністерстві енергетики Казахстану. «За наявною у нас інформацією, в 2015 році компанія (ТОВ)« Сатпаев Оперейтінг »планує буріння першої розвідувальної свердловини на структурі« Сатпаев », - сказали у відомстві.

16 квітня 2015
У Раду подано законопроект, який лобіює інтереси приватних газовидобувників, - експерт


Більшість факторів, які негативно позначаються на українському газовидобутку, пов'язані з не зовсім виваженою політикою держави з видобутку природного газу. У зв'язку з цим, заступник голови Комітету ВР з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, народний депутат України Олександр Онищенко 17 березня поточного року подав у Раду законопроект №2395 «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо умов оплати рентної плати за користування надрами) », який передбачає можливість для газовидобувників укладати з компанією« Нафтогаз України »спеціальні договору на пряму поставку блакитного палива приватними компаніями державному монополісту.

15 квітня 2015
У Львівській області відкрили газове родовище


У Жидачівському районі Львівської області сьогодні, 15 квітня, відкрили Греховське родовище природного газу, повідомляє кореспондент РБК-Україна. Крехівське родовище розташоване в 16 км на південь від м. Жидачів. Недалеко від нього експлуатують Тейсаровське, Любешівське і Дашавське газові родовища.

15 апреля 2015
Роберт Бенш: Україна повинна повернути ставки податку для видобутку газу


Більш низькі ставки податків, прості механізми адміністрування і нова система оподаткування видобутку газу - це були основні рекомендації для українського енергетичного сектора, представлені спеціальною місією Міжнародного валютного фонду в кінці 2014 року. Протягом декількох місяців позиція Фонду залишається незмінною - український уряд повинен відмовитися від традиційної політики підвищення податкового тиску на газовидобувну промисловість.