БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA

Новини - Сторінка 102

27 травня 2015
Газовий сектор: патологічна неповноцінність чи шанс для розвитку?


20 років українці обирали собі лідерів, які основним своїм досягненням вважили вміння домовитися з Росією щодо дешевого газу. Але раптово ера дешевого газу для України закінчилася тотальною кризою економіки та фінансів країни. Будучи найбільшою в Європі країною - імпортером газу, Україна проводила політику у газовій галузі так, ніби сама видобувала його в надлишку та експортувала в Європу. Держава підтримувала найнижчі в Європі ціни на газ та комунальні послуги, покривала низькі тарифи з держбюджету і майже не опікувалася енергозбереженням.

26 травня 2015
Асоціація «Надрокористувачі України» увійшли до складу Робочої групи з перегляду нормативно-правової бази у галузі надрокористування


Асоціація «Надрокористувачі України» увійшла до складу Робочої групи з перегляду нормативно-правової бази у сфері державного геологічного контролю та регулювання підприємництва. Робоча група утворена на виконання доручення Прем’єр-міністра України А. Яценюка від 17.04.2015 № 84 з метою скасування неактуальних, внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, нормативно-правових актів з питань державного геологічного контролю та регулювання геологічного вивчення та використання надр. До складу групи увійшли також суб’єкти господарювання, представники геологічних підприємств та профільних органів державної влади.

22 травня 2015
Львівський діалог розпочато: переваги ЕІТІ для регіону


20 травня 2015 р. у Львові відбувся круглий стіл на тему: "Регіональний вимір прозорої і підзвітної політики уряду у видобувній галузі. Що означає ЕІТІ для України та її регіонів?". У заході прийняли участь представники Львівської ОДА, представники громадських організацій, Американської торгової палати, Бориславської міської ради та видобувні компанії регіону. 

21 травня 2015
"Укргазвидобування" вивело сім проектів з договору з "Карпатигазом"


Державне ПАТ "Укргазвидобування" вивело сім інвестиційних програм по договору про спільну діяльність з ТОВ "Карпатигаз" щодо розробки, інтенсифікації та введення в експлуатацію свердловин. Причиною скорочення інвестиційних програм стало невиконання в повній мірі "Карпатигазом" інвестиційних зобов’язань за рядом проектів, повідомляє прес-служба "Укргазвидобування".

21 травня 2015
5 червня в Києві відбудеться перший Міжнародний GR Форум


Міжнародний GR -форум - головна подія року у сфері Government Relations в Україні. Це комунікаційний майданчик для обговорення сучасних бізнес-тенденцій, питань ефективної взаємодії бізнесу та влади, лобіювання інтересів української бізнес-спільноти на вітчизняному та міжнародному ринках. Для обговорення проблем та актуальних питань, що виникають в процесі взаємодії бізнесу та влади на форумі зустрінуться провідні українські та зарубіжні експерти у сфері GR та Public Affairs, керівники компаній, представники органів державної влади, спеціалісти у сфері PR та маркетингу, представники наукового та експертного середовища.

18 травня 2015
Запрошення Держгеонадр України

Державна служба геології та надр України запрошує представників суб’єктів господарювання взяти участь у роботі Робочої групи Держгеонадр України з перегляду наявної нормативно-правової бази у сфері державного геологічного контролю та регулювання геологічного вивчення та використання надр. Робоча група утворюється на виконання доручення Прем’єр-міністра України А. Яценюка від 17.04.2015 № 84 з метою скасування неактуальних, внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, нормативно-правових актів з питань державного геологічного контролю та регулювання геологічного вивчення та використання надр.
15 травня 2015
Українська енергополітика є однією з найбільш неефективних у Європі – посол США


Наразі Україна веде енергополітику, що є однією з найбільш неефективних серед європейських країн. Як наслідок, це підтримує рівень корупції та гальмує економіку. Таку думку висловив посол США в Україні Джеффрі Пайєтт. «Це не збіг, що Росія використовує свій газ, нафту, свою енергетику, щоб впливати на українську політику. У таких спосіб самостійністю України нехтують упродовж останніх двох десятиліть», – каже він.

13 травня 2015
Міжнародний GR Форум


5 червня 2015 року в Києві відбудеться головна подія року у сфері Government Relations в Україні -  перший Міжнародний GR –форум.  Форум стане провідним  комунікаційним майданчиком для обговорення сучасних бізнес-тенденцій, питань ефективної взаємодії бізнесу та влади, лобіювання інтересів української бізнес-спільноти на вітчизняному та міжнародному ринках. 

13 травня 2015
Представники громадянського суспільства України та регіону Євразії обговорили підходи в імплементації ЕІТІ

27-29 квітня 2015 року в Києві відбувся семінар “Громадянське суспільство України та регіону Євразії в імплементації ЕІТІ: загальні проблеми – загальні підходи”, який було організовано  GIZ, Publish What You Pay, Dixi Group. В заході прийняли участь представники країн: Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Азербайджану, Монголії, Німеччини, Великобританії, Албанії та України.  

12 мая 2015
Щодо надання висновку стосовно можливості видачі дозволу на спеціальне водокористування


Відповідно до статті 49 Водного кодексу України, органи, уповноважені на видачу дозволу на спеціальне водокористування, зобов’язані протягом п’яти календарних днів з дня надходження заяви на отримання дозволу на спеціальне водокористування надіслати завірені ними копії відповідних документів, у тому числі, у разі використання підземних вод – до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр (Держгеонадра України).