БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA

Новини - Сторінка 116

29 травня 2015
У 2017 році Узбекистан почне розробку вуглеводнів в Аральському морі


Узбекистан в 2017 році планує приступити до дорозвідки, облаштування та розробки родовищ вуглеводнів в узбецької частини акваторії Аральського моря. Про це йдеться в програмі заходів щодо забезпечення структурних перетворень, модернізації та диверсифікації виробництва на 2015-2019 роки, затвердженої указом президента Узбекистану Іслама Карімова.

29 травня 2015
ЛУКОЙЛ планує видобувати в Узбекистані до 2018 16 млрд куб. м нафтового газу


ЛУКОЙЛ планує видобувати в Узбекистані до 2018 16 млрд куб. м нафтового газу. Про це сьогодні повідомив голова нафтової компанії Вагіт Алекперов в інтерв'ю телеканалу «Росія 24". «Сьогодні на території Узбекистану ЛУКОЙЛ видобуває близько 4 млрд куб. м газу. У 2018 році ми будемо добувати 16 млрд. Основний обсяг цього газу наші узбецькі партнери поставляють в Китай », - сказав Алекперов. Про це повідомляє ТАСС.

27 травня 2015
Газовий сектор: патологічна неповноцінність чи шанс для розвитку?


20 років українці обирали собі лідерів, які основним своїм досягненням вважили вміння домовитися з Росією щодо дешевого газу. Але раптово ера дешевого газу для України закінчилася тотальною кризою економіки та фінансів країни. Будучи найбільшою в Європі країною - імпортером газу, Україна проводила політику у газовій галузі так, ніби сама видобувала його в надлишку та експортувала в Європу. Держава підтримувала найнижчі в Європі ціни на газ та комунальні послуги, покривала низькі тарифи з держбюджету і майже не опікувалася енергозбереженням.

26 травня 2015
Асоціація «Надрокористувачі України» увійшли до складу Робочої групи з перегляду нормативно-правової бази у галузі надрокористування


Асоціація «Надрокористувачі України» увійшла до складу Робочої групи з перегляду нормативно-правової бази у сфері державного геологічного контролю та регулювання підприємництва. Робоча група утворена на виконання доручення Прем’єр-міністра України А. Яценюка від 17.04.2015 № 84 з метою скасування неактуальних, внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, нормативно-правових актів з питань державного геологічного контролю та регулювання геологічного вивчення та використання надр. До складу групи увійшли також суб’єкти господарювання, представники геологічних підприємств та профільних органів державної влади.

22 травня 2015
Львівський діалог розпочато: переваги ЕІТІ для регіону


20 травня 2015 р. у Львові відбувся круглий стіл на тему: "Регіональний вимір прозорої і підзвітної політики уряду у видобувній галузі. Що означає ЕІТІ для України та її регіонів?". У заході прийняли участь представники Львівської ОДА, представники громадських організацій, Американської торгової палати, Бориславської міської ради та видобувні компанії регіону. 

21 травня 2015
"Укргазвидобування" вивело сім проектів з договору з "Карпатигазом"


Державне ПАТ "Укргазвидобування" вивело сім інвестиційних програм по договору про спільну діяльність з ТОВ "Карпатигаз" щодо розробки, інтенсифікації та введення в експлуатацію свердловин. Причиною скорочення інвестиційних програм стало невиконання в повній мірі "Карпатигазом" інвестиційних зобов’язань за рядом проектів, повідомляє прес-служба "Укргазвидобування".

21 травня 2015
5 червня в Києві відбудеться перший Міжнародний GR Форум


Міжнародний GR -форум - головна подія року у сфері Government Relations в Україні. Це комунікаційний майданчик для обговорення сучасних бізнес-тенденцій, питань ефективної взаємодії бізнесу та влади, лобіювання інтересів української бізнес-спільноти на вітчизняному та міжнародному ринках. Для обговорення проблем та актуальних питань, що виникають в процесі взаємодії бізнесу та влади на форумі зустрінуться провідні українські та зарубіжні експерти у сфері GR та Public Affairs, керівники компаній, представники органів державної влади, спеціалісти у сфері PR та маркетингу, представники наукового та експертного середовища.

18 травня 2015
Запрошення Держгеонадр України

Державна служба геології та надр України запрошує представників суб’єктів господарювання взяти участь у роботі Робочої групи Держгеонадр України з перегляду наявної нормативно-правової бази у сфері державного геологічного контролю та регулювання геологічного вивчення та використання надр. Робоча група утворюється на виконання доручення Прем’єр-міністра України А. Яценюка від 17.04.2015 № 84 з метою скасування неактуальних, внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, нормативно-правових актів з питань державного геологічного контролю та регулювання геологічного вивчення та використання надр.
15 травня 2015
Українська енергополітика є однією з найбільш неефективних у Європі – посол США


Наразі Україна веде енергополітику, що є однією з найбільш неефективних серед європейських країн. Як наслідок, це підтримує рівень корупції та гальмує економіку. Таку думку висловив посол США в Україні Джеффрі Пайєтт. «Це не збіг, що Росія використовує свій газ, нафту, свою енергетику, щоб впливати на українську політику. У таких спосіб самостійністю України нехтують упродовж останніх двох десятиліть», – каже він.

13 травня 2015
Міжнародний GR Форум


5 червня 2015 року в Києві відбудеться головна подія року у сфері Government Relations в Україні -  перший Міжнародний GR –форум.  Форум стане провідним  комунікаційним майданчиком для обговорення сучасних бізнес-тенденцій, питань ефективної взаємодії бізнесу та влади, лобіювання інтересів української бізнес-спільноти на вітчизняному та міжнародному ринках.